GOSPODARSTWO OGRODNICZE PIOTR KRZYŻYNSKIO

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Początkowo trzon produkcji stanowiła uprawa roślin rabatowo — balkonowych oraz uprawa wrzosów. W kolejnych latach sukcesywnie zwiększana była powierzchnia uprawy wrzosów pączkowych, aby ostatecznie to wrzosy stały się jedynymi uprawianymi roślinami w naszym gospodarstwie.

W 2011 roku nawiązaliśmy współpracę z holenderską firmą Eden’s Creations, będącą właścicielem wrzosów pączkowych Beauty Ladies. W 2013 roku zostaliśmy przedstawicielem firmy Eden’s Creations w Polsce. Od tego czasu zajmujemy się wyłącznie produkcją i sprzedażą sadzonek oraz materiału dorosłego wrzosów Beauty Ladies. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w uprawie wrzosów staramy się zapewnić naszym klientom materiał wyjściowy najwyższej jakości. Dobra jakość sadzonki jest gwarancją uzyskania odpowiedniej jakości produktu finalnego.

Przy zakupie sadzonki zawsze służymy fachową poradą w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony wrzosów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że każdego roku zwiększa się sprzedaż sadzonek, a także powiększa się grono producentów wrzosów marki Beauty Ladies, cenioną ze względu na intensywne barwy, wydłużony okres kwitnienia i zwiększoną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.